Перейти до вмісту

Угода про примирення у кримінальній справі.

Можливо ви бачили в американських фільмах, як злочинці йдуть на угоду з прокурором, щоб отримати менше покарання. В Україні діє схожий інструмент, який дозволяє укласти угоду потерпілого з обвинуваченим.

Коли це працює?
У дрібних справах. Є багато справ, по яких власника можуть відволікати на суди. Наприклад, крадіжки майна чи грошей підприємців, різні види шахрайства, вчинені будь-ким (відвідувачі, продавці, касири). Якщо справа щодо особи вже направлена в суд, а вас визнали потерпілим, то у таких випадках угода збереже ваш час. Суд розглядає угоду в 1 засідання.

Чим це цікаво підприємцю?
В угоді можливо передбачити відшкодування збитків у конкретний строк в обмін на менше покарання або ж умовний термін. Інтерес обвинуваченого зрозумілий, тому є реальний шанс отримати відшкодування.

Хто може ініціювати угоду?
Як обвинувачений, так і потерпілий. Затверджується угода в судовому засіданні за їх участі, тому в одне засідання таки доведеться з’явитись:)

Детальніше про укладення угоди про примирення читайте у статті партнера ЮФ Bargen Дмитра Никифорова.

Якщо Ви хочете підготуватися до перевірки, або Вам потрібно оскаржити штраф контролюючого органу - залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону