Особистий юрист для вашого бізнесу

Економ до 30% на послугах та отримуй переваги підписки

Що таке підписка на юриста?

Це можливість зробити свій бізнес ефективним та захищеним.

Купуючи підписку ви отримуєте

Чому треба оформити підписку на юриста?

Звільніть свій час

Ви можете делегувати велику частину роботи нам. Це погодження і вичитка договорів, аналіз внутрішніх документів, листів контрагентів, держорганів, переговори з контрагентами чи представниками держорганів.

ОТРИМУЙТЕ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ

За вартістю, меншою від зарплати штатного юриста ви отримуєте одразу кілька юристів, які є фахівцями в різних сферах, розуміють ваш бізнес і можуть комплексно вирішувати ваші питання. Вони не ходять у відпустку і не хворіють 🙂

ЕКОНОМТЕ

Вартість послуг при абонплаті до 30% менша ніж при одноразовому замовленні послуг за ціною 1400 грн/год. Абонплата - це дешевше ніж найняти юриста в штат, виплачувати заробітну плату та податки.

Подбайте про безпеку

Ви укладаєте договір з адвокатами, які завжди зможуть надати консультацію, чи виїхати до вас в екстреній ситуації.

ПЛАНУЙТЕ БЮДЖЕТ

Ви платите фіксовану суму в місяць, яку можете наперед закласти у витрати. За ці кошти ви отримуєте необхідні для вас послуги.

ОТРИМУЙТЕ ПЛЮШКИ

Крім юридичних послуг, згідно з вашим тарифним планом, ви отримуєте новини законодавства, доступ до корисного контенту, бази шаблонів документів, а також спеціальні умови участі в заходах компанії.

ПЕРЕВАГИ

кожен пакет включає:

НАШІ КЛІЄНТИ

Що ми робимо?

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Діана Паньків
Діана ПаньківСОО English Monsters
Читати далі
English Monsters – це школа англійської мови, яка навчає учнів за своєю власною методикою. Школа активно зростає, освоює нові формати та розширює коло своїх клієнтів. Bargen постійно допомагає English Monsters не відволікатися від основної їхнього покликання – якісного навчання їхніх учнів. Юристи допомогли структурувати бізнес English Monsters, розробили стандартні форми договорів для всіх видів навчання, і зараз продовжують узгоджувати зміни в договорах з корпоративними клієнтами та консультувати працівників школи з усіх юридичних питань, які виникають у щоденній роботі. А ще English Monsters дуже ефективно навчає юристів Bargen англійської.
Олексій Труштін
Олексій ТруштінСЕО Амкор СК Україна
Читати далі
Ми дуже цінуємо співпрацю з компанією Bargen протягом останніх років і усвідомлюємо, що вклад Bargen в наш успіх - це результат плідної спільної роботи. Відкритість, професійний підхід до вирішення різного роду питань юридичного характеру, орієнтація на компанію Амкор як на клієнта, прагнення зрозуміти і задовольнити наші потреби і є тим ключовим фактором успіху, який сприяє росту наших компаній. Виражаємо Bargen вдячність за співпрацю і бажаємо процвітання та успіхів!
Дмитро Ткаченко
Дмитро ТкаченкоСЕО Санні Фуд
Читати далі
Коли працюєш з найкращими, ти завжди відчуваєш впевненість. Впевненість в справі, людині та результаті. Бути впевненим в юридичній підтримці - це відчувати захищеність та підтримку щодня. Ми вдячні компанії Bargen за високий професіоналізм, швидкість та беззаперечну кваліфікацію. Відкритість, порядність, професійність - ті риси, які ми цінуємо в співпраці з Bargen. Дякуємо за співпрацю та бажаємо натхнення!
Попередній
Далі

НАША КОМАНДА

УМОВИ АБОНПЛАТИ

Ви платите фіксовану суму в місяць, яку можете наперед закласти у витрати. За ці кошти ви отримуєте необхідні для вас послуги згідно з прайсом.

Перелік послуг орієнтовний та може коригуватися в залежності від потреби клієнта. Замість тієї чи іншої послуги можуть надаватися послуги аналогічної складності.

Якщо в клієнта більша потреба в послугах, то клієнт додатково сплачує вартість послуг за погодинною ставкою 1400 грн/год . У разі переліміту протягом 2 місяців, тарифний план переглядається. У протилежному випадку план переглядається в сторону зменшення.

Якщо клієнт не використав години роботи юриста, то ці години переносяться на наступний місяць

СУМНІВАЄТЕСЬ ЯКИЙ ПАКЕТ ПІДІБРАТИ?

Залиште номер телефону і наші спеціалісти проконсультують вас

Адреса: вул. Волоська, 2, оф.1, м.Київ, 04070

info@bargen.com.ua

Юридична фірма Bargen

вул. Волоська, 2, оф.1, м.Київ, 04070

моб. (097) 786 53 06

info@bargen.com.ua

© Bargen Law Firm 2018

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону