ПРО НАС

Що таке Bargen?

Юридична фірма Bargen працює на ринку з 2017 року. Фірма була заснована 3 друзями. Андрій Гевко, Дмитро Никифоров та Святослав Бартош об'єднали зусилля, щоб змінити ставлення підприємців до юридичних послуг.

Основна мета - надати якісні та зрозумілі послуги малому та середньому бізнесу за доступними цінами.

Пріоритет фірми у роботі з клієнтами - це практичність. Вся робота Bargen спрямована не на сам процес, а на те, щоб створити додаткову цінність для бізнесу клієнта.

Сьогодні Bargen - це команда фахівців, які в будь-який момент готові прийти на допомогу своєму клієнту. Всі вони прийшли у компанію з різних секторів (інхауз, правоохоронні органи, топові юридичні фірми), щоб сьогодні використовувати свій досвід задля захисту інтересів клієнтів Bargen.

Адвокати Bargen:
✅ допоможуть побудувати правильну юридичну структуру бізнесу;
✅ налагодять договірну роботу та досудове вирішення спорів;
✅ представлятимуть компанію у судах;
✅ захистять перед правоохоронними та контролюючими органами.

Але звісно, ніхто за нас не розкаже краще, як проекти над якими ми працювали та продовжуємо працювати для наших клієнтів.

ЧОМУ МИ?

Зрозуміло

Прозоре ціноутворення

Клієнти знають, за що вони нам платять. Ми завжди домовляємось про вартість послуг заздалегідь, стараємось розібратися, що дійсно потрібно клієнту та не пропонуємо зайвого.

Зрозумілий результат

Робимо документи простими і пишемо не «юридичною мовою». Це дозволяє швидко зрозуміти суть і не допускає подвійних тлумачень. Погоджуємо з клієнтом проміжні варіанти документів, щоб виробити спільне бачення фінального результату.

Практично

Додаткова цінність для бізнесу

Використовуємо закон, щоб допомогти клієнтам зробити їх бізнес ефективнішим. Нас надихають успіхи клієнтів.

Чесно

Чесні з клієнтом і собою

Ми компетентні, але не всесильні. Тому чесно кажемо, коли не в змозі відповісти на певні питання. Проте ми не залишимо клієнта наодинці з його проблемами, а допоможемо знайти потрібного фахівця.

Своєчасно та зручно

У нас немає бюрократії

Ми починаємо працювати одразу після досягнення домовленостей. Клієнти не чекають, поки документи формально погодить роздутий штат юридичної компанії. Забезпечуємо своєчасний результат у зручному для клієнта форматі.

Якісно

Усесторонній досвід

Члени нашої команди працювали в юридичних компаніях, на приватних підприємствах та у правоохоронних органах. Такий досвід дозволяє всесторонньо підходити до вирішення завдань та забезпечувати якісний результат.

Якість роботи для нас на першому місці

Розуміння того, що клієнт повинен платити за престиж юриста поступово відходить у минуле. Все більшого значення набуває висока якість послуг, а не гучне ім’я виконавця.

НАШІ ПРОЕКТИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону