ПРОЕКТИ

Юридичний супровід міжнародного виробника пакування

ТОВ «Амкор Спешіелті Картонз Україна» є українським підрозділом міжнародної компанії Amcor. Компанія Amcor спеціалізується на виготовлені паперового пакування. Український підрозділ є лідером з виготовлення пакування для тютюнових виробів.

Bargen вже декілька років допомагає Амкор Україна вирішувати юридичні питання, які виникають у процесі їхньої діяльності. Це консультації у сфері трудового, міграційного, податкового законодавства, підготовка до перевірок контролюючих органів, допомога з оформленням дозвільних документів, перевірка договорів тощо.

Олексій Труштін
Олексій ТруштінCEO Амкор СК Україна
Читати далі
Ми дуже цінуємо співпрацю з компанією Bargen протягом останніх років і усвідомлюємо, що вклад Bargen в наш успіх - це результат плідної спільної роботи. Відкритість, професійний підхід до вирішення різного роду питань юридичного характеру, орієнтація на компанію Амкор як на клієнта, прагнення зрозуміти і задовольнити наші потреби і є тим ключовим фактором успіху, який сприяє росту наших компаній. Виражаємо Bargen вдячність за співпрацю і бажаємо процвітання та успіхів!

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону