ПРОЕКТИ

Захист будівельної компанії у спорі з ГУ ДПС у м.Києві та ДПС України щодо скасування рішення про відмову у реєстрації податкових накладних та скасування рішення про включення до реєстру ризикових платників податків

ГУ ДПС у м.Києві віднесло нашого клієнта – ТОВ «КАРПЕ ДІЄМ», до реєстру ризикових платників податків. Таке рішення податкова мотивувала співпрацею нашого клієнта з іншими платниками податків, які, за твердженням податкової, є ризиковими. Також ГУ ДПС у м.Києві відмовило ТОВ «КАРПЕ ДІЄМ» у реєстрації двох податкових накладних, загальна сума ПДВ за якими склала 44 500 дол США.

Ми звернулися з позовом до ГУ ДПС у м.Києві та ДПС України про скасування вказаних рішень та зобов’язанням виключити клієнта з реєстру ризикових платників податків та зобов’язанням зареєструвати податкові накладні.

У цій справі ми зібрали та надали суду значний обсяг доказів, який підтверджував реальність та законність співпраці нашого клієнта з тими підприємствами, яких відповідачі вважали ризикованими. Також ми змогли підтвердити реальність господарських операцій, за якими клієнт реєстрував податкові накладні

Суд першої інстанції задовольнив наш позов у повному обсязі. За результатами розгляду апеляційної скарги ГУ ДПС у м.Києві було відмовлено у її задоволенні, а рішення суду першої інстанції залишилося без змін на користь клієнта. Верховний Суд повернув касаційну скаргу ГУ ДПС у м.Києві також на користь нашого клієнта.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/101565246

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону