ПРОЕКТИ

Захист імпортера автомобільних запчастин Івано-Франківською митницею щодо митної вартості автозапчастин

Наш клієнт імпортує запчастини до вантажних автомобілів від різних виробників та закордонних дилерів. Ще в кінці 2021 року він замовив два контейнери гальмівних дисків до вантажних автомобілів у заводу-виробника в Китаї. Через початок активних бойових дій товар довелося розвантажувати в Туреччині та перевозити автомобільним транспортом до м. Івано-Франківськ.

У зв’язку з цим виникли розбіжності щодо місця поставки, яке було вказано першочергово в документах. Ці та інші формальні підстави Івано-Франківська митниця використала для того, щоб скоригувати митну вартість товару клієнта. Через коригування митної вартості, клієнту довелося сплатити за митне оформлення його товару на 35 229 тисяч доларів більше митних платежів, ніж першочергово він повинен був сплатити.

Ми проаналізували детально документи клієнта та аргументи митниці. Усунули певні недоліки у документах, якими маніпулювала митниця, зібрали додаткові документи та звернулися до митниці з листом про скасування рішення митниці про коригування митної вартості. Після отримання відповіді від митниці вже з належно сформованою доказовою базою ми подали позов до суду.

У суді ми змогли довести незаконність та необґрунтованість рішень митниці. Всі наші аргументи були підтримані судом і суд прийняв рішення, яким задовольнив наш позов у повному обсязі.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/107890328

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону