ПРОЕКТИ

Захист інтересів компанії у справі про арешт рахунків у кримінальному провадженні

Наш клієнт - компанія, що надає послуги комерційних перевезень вантажів. Рахунки компанії були заблоковані за ухвалою Печерського районного суду за клопотанням прокурора Офісу Генерального прокурора у кримінальному провадженні за ч.5 ст.190 КК України.

Після арешту рахунків діяльність компанії було заблоковано. Адвокати ЮФ Bargen ознайомились з ухвалою слідчого судді та встановили, що арешт накладено через те, що компанія фігурувала як контрагент іншої компанії, щодо якої проводились слідчі дії та були заява представника потерпілого про шахрайські дії на суму більше 12 млн грн. Адвокати звернулись з клопотанням про скасування арешту, зібравши докази непричетності компанії до кримінального правопорушення, надали підтверджуючі документи, пояснення директора, підтвердили законну взаємодію з компанією, що фігурувала у списку компаній з ухвали слідчого судді.

Печерський районний суд скасував арешт. Після того прокурор безпідставно ініціював накладення арешту повторно з тих же підстав. Адвокати повторно звернулися до суду, надавши додаткові докази, Печерський районний суд повторно скасував арешт. Адвокати подали ухвалу суду до банку для виконання, банк розблокував рахунок, після чого діяльність компанії було відновлено.

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону