ПРОЕКТИ

Захист інтересів компанії у справі про арешт земельної ділянки у кримінальному провадженні

Наш клієнт - юридична особа, що здійснює будівництво житлової нерухомості та є власником земельної ділянки, яка була арештована у кримінальному провадженні за ст. 364 КК України. Кримінальне провадження стосувалось протиправних дій службових осіб однієї з територіальних громад Київської області. За твердженням правоохоронців, вони за попередньою змовою із службовими особами Держгеокадастру, шляхом зловживання службовим становищем, виділили земельні ділянки лісового фонду, які знаходяться в с. Ходосівка.

У ході досудового розслідування прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту на земельні ділянки, суд наклав арешт.

Адвокати Bargen підготували клопотання про скасування арешту, у процесі ми довели, що 1) клієнт є добросовісним власником земельної ділянки; 2) у матеріалах кримінального провадження відсутні дані про причетність клієнта до кримінального правопорушення; 3) земельна ділянка знаходилась у приватній власності з 2004 року, тому правоохоронці та контролюючі органи могли здійснити перевірку вказаної ділянки на предмет законності її набуття у приватну власність. За результатами розгляду клопотання про скасування арешту на земельну ділянку, суд скасував арешт майна.

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону