ПРОЕКТИ

Захист клієнта у спорі з Держаудитслужбою щодо оскарження результатів ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності

Держаудитслужба провела ревізію діяльності нашого клієнта Управління інфраструктури облдержадміністрації в частині виконання робіт щодо відновлення доріг та щодо інших аварійно-відновлювальних робіт, проведених для усунення наслідків масштабної повені 2020 року. За результатами ревізії Держаудитслужба зробила висновки, що підрядники, найняті Управлінням інфраструктури, нібито не якісно та не у повному обсязі виконали роботи. Держаудитслужба вимагала відшкодувати до державного бюджету збитки на загальну суму понад 1,1 млн дол.

Складність цієї справи полягала у тому, що адміністративні суди дотримуються позиції, що подібні спори повинні розглядатися господарськими судами після того, як Управління інфраструктури на виконання вимоги Держаудитслужби звернеться до своїх підрядників із позовами про відшкодування збитків.

Ми зуміли обґрунтувати підсудність цього спору адміністративним судам, акцентувавши на тих порушеннях, які Держаудитслужба, як суб’єкт владних повноважень допустила в процесі ревізії. Суд задовольнив позов Управління інфраструктури, визнав незаконною та скасував вимогу Держаудитслужби про зобов’язання відшкодувати заподіяні збитки.

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону