ПРОЕКТИ

Захист клієнта виробника одягу у спорі з кувейтською компанією щодо стягнення заборгованості за поставлений та неоплачений товар

У січні 2022 року наша клієнтка відправила до Кувейту чергову партію одягу бренду «VALERY KOVALSKA» для мережі магазинів «Alothman». Після початку повномасштабного вторгнення кувейтська компанія припинила сплачувати за товар і більша частина вартості партії товару так і залишилася не оплаченою.

Клієнтка звернулася до нас з проханням знайти способи стягнення заборгованості з боржника. Враховуючи, що сума заборгованості була не співмірною з можливими витратами клієнтки на пошук адвокатів у Державі Кувейт та супроводження судового процесу за місцем знаходження боржника, ми почали шукати способи, як розпочати судовий процес в Україні.

За загальними правилами підсудності подібні господарські спори розглядаються за місцем знаходження боржника. Однак, ми змогли переконати суд у тому, що з огляду на умови поставки товару, договір поставки виконується на території України, а тому ми можемо скористатися правилом альтернативної підсудності і розглянути спір за місцем виконання договору.

Також ми обґрунтували, що спір повинен розглядатися відповідно до положень українського законодавства. У результаті нашим юристам вдалося переконати Господарський суд міста Києва у тому, що справа підсудна саме йому, і суд відкрив провадження у справі та задовольнив позов. Це дозволило суттєво скоротити витрати клієнта на юридичний супровід спору в суді.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/113550968

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону