ПРОЕКТИ

Захист постачальника будівельних матеріалів у спорі щодо розірвання договору у зв`язку з істотною зміною обставин

10.01.2022 наш клієнт уклав з ВП «Рівненська АЕС» АТ "НАЕК "Енергоатом" договір поставки єврорубероїду. Поставка мала відбутися у квітні 2022 року у м.Вараш Рівненської області. Через початок активних бойових дій ціна єврорубероїду різко виросла. Це було зумовлено багатьма факторами, що робило виконання договору абсолютно збитковим для нашого клієнта. Оскільки договір укладено в межах процедури держзакупівель, то сторони були позбавлені гнучкості щодо перегляду обсягів та умов поставки.

Наші юристи підготували ґрунтовну доказову базу – листи виробників, які підтверджували зміну ціни товару, отримали висновок цінової експертизи ДП «Держзовнішінформ».

Унікальність цієї справи полягала у тому, що в аналогічних спорах юристи обгрунтовували неможливість виконання договору дією форс-мажорних обставин. Однак форс-мажорні обставини самі по собі не дають підстави розірвати договір. Тому ми вибудували іншу позицію, де обгрунтували, як бойові дії вплинули на ціни на товар, що змінило обставини, якими сторони керувалися при укладенні договору. Саме тому ми просили суд розірвати договір. Суд підтримав позицію нашого клієнта та задовольнив позов про розірвання договору і відмовив у задоволенні зустрічного позову про стягненні штрафних санкцій з клієнта за непоставку товару.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/108926967

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону