ПРОЕКТИ

Захист виробника меблів у спорі з Київською митницею щодо митної вартості меблевої гарнітури

Для виробництва меблів в Україні наш клієнт ТОВ «ЛХП Україна»(дочірнє підприємство міжнародного виробника Leimholzprofi) імпортує металевий профіль турецького виробництва. Під час митного оформлення товару, митниця постійно коригувала митну вартість цього товару. Одне із рішень митниці ми оскаржили до суду. Поки суд розглядав справу ми супроводжували митне оформлення інших партій товару і під час кожного митного оформлення вели комунікацію з митницею та спростовували всі необгрунтовані претензії митниці до документів клієнта. Так наші юристи готували належну доказову базу для майбутнього оскарження.

Поки тривало судове оскарження одного рішення, ми успішно оскаржили до Держмитслужби два рішення Київської митниці щодо двох наступних партій таких же товарів клієнта. Як під час судового оскарження так і в адміністративному порядку, нам вдалося довести хибність підходу митниці до порівняння вартості товару клієнта з вартістю іншої меблевої фурнітури, оскільки такі товари є абсолютно різними.

Також нам вдалося обґрунтувати незаконність та необґрунтованість претензій митниці до документів клієнта. У результаті всі рішення митниці були скасовані.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/104336507

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону