ПРОЕКТИ

Захист виробника продукції торгової марки «Bob Snail» у спорі з Вінницькою митницею щодо коду товару

Наш клієнт ТОВ «Еко-Снек» для виробництва своєї продукції імпортує пюре фруктів за кордону, наприклад, банан манго, хурма тощо. Під час імпорту чергової партії бананового пюре митниця змінила код товару. Клієнт завжди класифікував це пюре за кодом, як пюре з бананів, одержане шляхом теплової обробки, без додання цукру, або інших підсолоджувальних речовин.

Митниця вирішила, що це пюре не проходить теплову обробку і вирішила його класифікувати за кодом, як пюре з додаванням цукру. Зміна коду товару призвела до зміни ставки ввізного мита з 2% до 15%.

Ми допомогли клієнту зібрати ґрунтовну доказову базу, яка підтверджує, що ті процеси, через які проходить бананове пюре під час його виробництва, свідчать про достатній рівень теплової обробки цього пюре.

Це дозволило нам звернутися з позовом до суду про оскарження рішення митниці. У позові крім специфіки самого виробництва, ми звернули увагу на окремі характеристики цього пюре, які вказують на проходження ним теплової обробки. За результатами розгляду суд повністю підтримав наші аргументи та скасував рішення митниці.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/111910671

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону