Перейти до вмісту

ПРОЕКТИ

Захист інтересів клієнта, обвинуваченого у корупційних та службових злочинах

Клієнта – голову сільської ради повідомили про підозру за 5 епізодами кримінальних правопорушень та направили справу до суду. Суд першої інстанції визнав клієнта винним та засудив до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак надані захистом докази стали підставою для скасування вироку в апеляційному суді, який скасував вирок та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Апеляційний суд скасував вирок через доведені численні процесуальні порушення під час проведення обшуку та негласних слідчих дій, а також вчинення провокації злочину спеціально підготованою правоохоронцяим особою.

Важливість полягала у тому, що після відсторонення від посади робота у раді була заблокована, лише після скасування вироку клієнт повернувся до виконання обов’язків. 

Захист інтересів клієнта, обвинуваченого в особливо тяжкому злочині

Адвокати здійснюють супровід справи клієнтки, підозрюваної в участі в організованій групі, яка здійснювала торгівлю органами. Протягом досудовогоa слідства захист довів необхідність зменшення застави з 480 до 320 тис грн, а під час судового розгляду змінив запобіжний захист на особисте зобов’язання та повернув заставу клієнту у повному обсязі.

Важливість справи полягала у тому, що після зменшення розміру заставу внесли близькі родичі. Також суд вдалося переконати у безпідставності обвинувачення, що дозволило повернути заставу та змінити запобіжний захід. 

Захист будівельної компанії у фактових кримінальних провадженнях

Ми обслуговуємо будівельну компанію, яка працює у приватному секторі та бере участь у багатьох державних закупівлях. У зв’язку з цим компанія часто отримує запити, вимоги, отримує ухвали про вилучення документів від різних правоохоронних органів. Адвокати ЮФ Bargen опрацьовують усі запити та здійснюють представництво перед правоохоронними органами у кримінальних провадженнях.

На спростування підозр у привласненні бюджетних коштів адвокати готують докази, які підтверджують відсутність завищення цін та якість використаних матеріалів. За 2020 рік адвокати ЮФ Bargen супроводили 6 обшуків в офісі компанії, при цьому завдяки комунікації з правоохоронцями, бізнес-процеси клієнта не були порушені, працівники продовжували свою роботу.

На даний час у жодному з кримінальних проваджень ні клієнту, ні його підрядникам про підозру не повідомлялось.

Захист працівника банку у справі щодо привласнення бюджетних коштів

Наш клієнт – колишній працівник банку. У 2021 році Клієнту пред’явлено підозру у розтраті коштів банку та незаконній видачі кредитів. Адвокати ЮФ Bargen здійснюють захист клієнта з вручення підозри. Вже на початковій стадії адвокати забезпечили відмову в обранні клієнту запобіжного заходу. 

Після аналізу матеріалів, аналізу посадової інструкції клієнта, адвокати обрали стратегію захисту, що передбачає доведення відсутності корисливого мотиву, доказів заволодіння коштами банку, відсутності повноважень щодо розпорядження коштами банку. Сторона захисту зібрала доказову базу, щоб підтвердити відсутність впливу клієнта на процедуру погодження видачі кредитів. Триває судовий розгляд справи.

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону