Дмитро Никифоров

Дмитро Никифоров

Дмитро здобув свій досвід у практиці кримінального права в органах прокуратури. За роки роботи Дмитро досконало вивчив, як працюють правоохоронці. Він добре знає усі їхні слабкі сторони та ефективно використовує свої знання в інтересах клієнтів.

Дмитро захистить бізнес під час непроханих візитів правоохоронців. Він допоможе повернути майно, незаконно вилучене під час обшуку. Підозрювані, обвинувачені, потерпілі та свідки можуть розраховувати на професійну допомогу партнера Bargen Law Firm.

Проекти

Захист інтересів клієнта, обвинуваченого у корупційних та службових злочинах

Клієнта – голову сільської ради повідомили про підозру за 5 епізодами кримінальних правопорушень та направили справу до суду. Суд першої інстанції визнав клієнта винним та засудив до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак надані захистом докази стали підставою для скасування вироку в апеляційному суді, який скасував вирок та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Апеляційний суд скасував вирок через доведені численні процесуальні порушення під час проведення обшуку та негласних слідчих дій, а також вчинення провокації злочину спеціально підготованою правоохоронцяим особою.

Важливість полягала у тому, що після відсторонення від посади робота у раді була заблокована, лише після скасування вироку клієнт повернувся до виконання обов’язків. 

Захист інтересів клієнта, обвинуваченого в особливо тяжкому злочині

Адвокати здійснюють супровід справи клієнтки, підозрюваної в участі в організованій групі, яка здійснювала торгівлю органами. Протягом досудового слідства захист довів необхідність зменшення застави з 480 до 320 тис грн, а під час судового розгляду змінив запобіжний захист на особисте зобов’язання та повернув заставу клієнту у повному обсязі.

Важливість справи полягала у тому, що після зменшення розміру заставу внесли близькі родичі. Також суд вдалося переконати у безпідставності обвинувачення, що дозволило повернути заставу та змінити запобіжний захід. 

Повернута сума: 320 тис грн.

Юридична фірма Bargen

вул. Волоська, 2, оф.1, м.Київ, 04070

моб. (097) 786 53 06

info@bargen.com.ua