ПРОЕКТИ

Захист клієнта у спорі з перевізником щодо втрати вантажу через бойові дії

Перевізник направив чергову партію харчової продукції нашого клієнта ТМ «Doctor Benner» зі свого складу до розподільчого центру великої торгової мережі. Після початку бойових дій перевізник змінив маршрут поставки, і замість складу торгової мережі відвіз товар на власну базу. Під час стоянки авто частина вантажу клієнта була розкрадена. Після тривалих переговорів вдалося домовитися про повернення залишків товару до складу нашого клієнта.

Після розвантаження авто було зафіксовано нестачу 20% від першочергової партії товару. Ми організували документальну фіксацію факту нестачі товару і пред’явили до перевізника позов про компенсацію збитків. Перевізник заявив зустрічний позов про стягнення вартості перевезення товару в обидві сторони. Також перевізник наполягав на тому, що втрата товару відбулася через форс-мажорні обставини.

У суді наші юристи змогли довести факт незаконних дій перевізника щодо зміни маршруту та обґрунтували документально розмір заподіяних збитків, які полягали у втраті вантажу. За результатами розгляду справи, суд задовольнив наш позов і стягнув вартість втраченого вантажу з перевізника.

Також суд відмовив перевізнику у позові про стягнення витрат на перевезення товару, адже ми довели, що перевезення до складу торгової мережі перевізник не завершив, а зворотне перевезення залишків було виконано перевізником для мінімізації збитків нашого клієнта з метою недопущення подальшої втрати товару.

Ознайомитись із рішенням суду можна за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/110228967

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону