ПРОЕКТИ

Юридичний супровід міжнародної логістичної компанії

ТОВ «МЕЙНФРЕЙТ УКРАЇНА» є українським підрозділом глобального логістичного оператора Mainfreight. Мейнфрейт Україна забезпечує організацію перевезень та надає митно-брокерські послуги як для українських підприємств, так і для компаній, які є клієнтами мережі Mainfreight по всьому світу.

Юристи Bargen вже тривалий час здійснюють повний юридичний супровід діяльності компанії Мейнфрейт Україна. Ми готуємо та аналізуємо договори, надаємо консультації топ-менеджменту та працівникам клієнта, захищаємо інтереси клієнта в судових спорах з контрагентами та з державними органами.

Максим Мошківський
Максим МошківськийСЕО Мейнфрейт Україна
Читати далі
Особливістю компанії Bargen, принаймні як ми бачимо її для себе, є їх професійна обізнана в різних сферах команда. Команда, що оперативно і вичерпно впорається з різного роду повсякденними питаннями: від розробки контракту ЗЕД, до повернення митних платежів; від консультації з адміністративної відповідальності, до відстоювання інтересів клієнта у суді тощо. Результати нашої співпраці заслуговують на довіру. А ще з Bargen комфортно працювати 🙂

ПОСЛУГИ

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 11, оф.602, м.Київ, 01001

моб. (063) 482 13 33

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону