Перейти до вмісту

Розширено умови програми «Доступні кредити 5-7-9%».

15.04.2020 Кабмін прийняв постанову №283 «Про внесення змін до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва», яка покликана допомогти підприємствам вести господарську діяльність.

Що змінилось?
Раніше заявку на кредит за пільговою програмою могли подавати підприємці, максимальний рівень річного доходу яких не перевищував 50 мільйонів гривень.
З прийняттям постанови максимальний рівень доходу збільшився до 100 мільйонів гривень.
Постанова збільшує максимальну суму кредиту з 1,5 мільйона гривень до 3 мільйонів гривень.

Розширено перелік цілей, на які підприємці можуть брати кредит та додано такі умови:
придбання нежитлової нерухомості без права передачі такої нерухомості в платне або безоплатне користування третім особам;
поповнення обігових коштів суб’єктів підприємництва у розмірі не більше 25% від загальної вартості інвестиційного проєкту, що фінансується за рахунок кредитних коштів.

Також протягом строку дії карантину та протягом 90 днів після його відміни кредит може бути наданий, зокрема, на інвестиційні цілі, пов’язані із провадженням суб’єктом підприємництва господарської діяльності з виробництва лікарських засобів та/або медичних виробів та/або медичного обладнання.

Нагадуємо, що раніше у вказаному Порядку вже була передбачена можливість отримувати кредит на купівлю транспортних засобів для ведення підприємницької діяльності, придбання та/або модернізацію інших основних засобів виробництва, здійснення будівництва, реконструкції, ремонту в виробничих приміщеннях.

Подати заявку та детальніше ознайомитись із програмою можна тут.

Якщо Ви хочете підготуватися до перевірки, або Вам потрібно оскаржити штраф контролюючого органу - залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону