Перейти до вмісту

​​Як можна купити квартиру в новобудові?

Коли ви купуєте квартиру в новобудові, то забудовники дають якісь незрозумілі договори. І в результаті ви вже не знаєте що купуєте, квартиру чи повітря.

Які ж є способи купівлі квартир і що вони означають?
Розглянемо найпоширеніші варіанти:

Договір про участь у фонді фінансування будівництва. Один з найбезпечніших способів фінансування в новобудову. Контроль за будівництвом здійснює управитель фонду, а забудовник має мати усі дозвільні документи.

Попередній договір купівлі-продажу квартири
Забудовник підписує з продавцем попередній договір, в якому зобов’язується укласти в майбутньому договір купівлі-продажу квартири.

Договір купівлі-продажу майнових прав
Забудовник продає покупцю майнові права на квартиру, яка ще не збудована. Після введення будинку в експлуатацію, покупець може на підставі договору зареєструвати за собою право власності на квартиру.
Інколи перед укладенням цього договору укладають договір купівлі-продажу деревативу (цінного паперу), який дає право на укладення договору купівлі продажу майнових прав.

Договір про участь в житлово-будівельному кооперативі
Кошти для будівництва об’єкту залучаються шляхом укладання з покупцями договорів про сплату пайових внесків в житлово-будівельному кооперативі. Після закінчення будівництва покупець отримує квадратні метри за рахунок своєї участі в кооперативі.

Як бачимо, купити квартиру в новобудові можна різними способами. Кожен з них має як свої переваги, так і недоліки. Коли ви вирішуєте чи купувати квартиру, варто аналізувати не тільки схему продажу, а й сам договір, дозвільні документи забудовника та його репутацію на ринку.

Якщо Ви хочете підготуватися до перевірки, або Вам потрібно оскаржити штраф контролюючого органу - залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону