Перейти до вмісту

Процедура отримання кредиту на купівлю житла за програмою єОселя

Вже понад дві тисячі родин отримали житло за програмою єОселя. Спершу програма була розрахована тільки на військовослужбовців, медичних, педагогічних, науково-педагогічних працівників, а також працівників науки, а з липня 2023 року програму було розширено і подати документи для отримання житла змогли й інші категорії громадян. Про це ми писали раніше. Ознайомитись  детальніше ви можете у нашій статті «Хто має право скористатись програмою єОселя для придбання житла?

 Як проходить процедура отримання кредиту?

Спершу необхідно звернутись в банк із заявою для отримання підтвердження про те, що ви підпадаєте під дію програми та можете скористатись нею. Нагадуємо, що з програмою єОселя працюють такі банки: ПриватБанкУкргазбанк, ОщадБанк, Укрексімбанк, Глобус банк, Sky Bank.

Ви маєте звернутись у вибраний вами банк, або ж у всі банки одночасно із заявою про участь у програмі єОселя. Також, ви маєте можливість подати заяву онлайн у застосунку ДІЯ.

Після того, як Банк погодить фінансування, необхідно самостійно знайти житло для купівлі. Якщо Ви шукаєте квартиру у Києві, будинок повинен бути введений в експлуатацію не раніше 2013 року.

Після того, як ви знайдете необхідну квартиру, необхідно з’ясувати у власника, чи готовий він продати житло через програму єОселя. Часто власники не погоджуються через тривалу процедуру погодження, оформлення через Банк, прийняття оплати на карту тощо.

 У випадку схвалення Банком обраного вами житла, готуйтесь до підписання договору з Банком.

Перед підписанням радимо уважно прочитати умови договору, адже у разі їх не виконання чи припинення фінансування програми державою, ставка кредитування може збільшитись до 12 % річних.

 

 

 

 

 

 

 

 

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону