Юристи з нерухомості

+38 (097) 786 53 06

Кловський узвіз, 4, оф. 18, м. Київ

Як отримати інформацію про нерухомість?

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як дізнатися хто власник квартири? Де подивитися, яке нерухоме майно є в особи?  Як перевірити, чи квартира не під арештом або в іпотеці? Дуже часто чую такі запитання від клієнтів.

Насамперед, така інформація необхідна тим, хто самостійно перевіряє квартиру в новобудові, а також тим, хто купує нерухомість на вторинному ринку.

Багато хто думає, що таку інформацію можуть отримати лише нотаріуси чи адвокати, а для інших людей вона закрита. Проте, в 2015 році влада відкрила реєстри нерухомості і тепер будь хто може дізнатися власника квартири та будь яку іншу інформацію щодо нерухомого майна. Єдине, що не вдасться перевірити, це інформація про попередніх власників, оскільки доступ до таких даних мають лише нотаріуси.

Для того,  щоб отримати довідку щодо нерухомого майна, необхідно зареєструватися  в Кабінеті електронних сервісів. Увійти до свого кабінету можна також за допомогою електронного цифрового підпису або BankID (наприклад, через картку Приватбанку).

Після того, коли ми обираємо “Зареєструватися”, переходимо в розділ “Реєстрація нового користувача”, де обираємо фізичну особу та звичайну реєстрацію. Не забудьте поставити відмітку про те, що ви погоджуєтеся з правилами реєстрації.  1. Далі  необхідно вказати свій ідентифікаційний код та перейти до реєстрації нового користувача, де необхідно заповнити усі форми, вказавши свої дані.

 

Пройшовши реєстрацію в системі потрібно авторизуватися та перейти до розділу Державні реєстри . Далі в “Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно” потрібно обрати “Отримати інформаційну довідку”.

  1. Після додаткової авторизації Ви перейдете в розділ Отримання відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. У цьому розділі необхідно вибрати критерій, за яким ви будете шукати інформацію щодо нерухомого майна. Це може бути адреса квартири, реєстраційний номер об’єкта нерухомості, кадастровий номер земельної ділянки або дані фізичної чи юридичної особи.

Для того, щоб знайти нерухомість за адресою, необхідно знати точну адресу квартири чи будинку.

 

Після того, як ви введете дані для пошуку, необхідно натиснути «Знайти» і, якщо дані про нерухомість є в реєстрі, вас перекине на сторінку оплати. Оплативши вартість, а це 20 грн, ви отримаєте інформаційну довідку, у якій буде вказана інформація про власника нерухомості, арешти та іпотеки.

Якщо ж у вас виникли проблеми з отриманням довідки, ви завжди можете написати нам і юристи безкоштовно допоможуть розібратися з тим як отримати довідку. Ви також можете замовити професійну  перевірку вторинної нерухомості або перевірку квартири в новобудові у наших юристів з нерухомості, щоб придбати квартиру безпечно без зайвих ризиків.

Андрій Гевко, адвокат, партнер юридичної фірми Bargen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Кількість оцінок: 5 середня: 4,40 з 5)
Loading...

проверка застройщика, как проверить застройщика, как проверить надежность застройщика, проверка застройщика киев, перевірка забудовника, перевірка забудовника київ, документи при купівлі квартири в новобудові, перевірка новобудови, перевірка новобудови київ, сопровождение сделок с недвижимостью, юрист по сделкам с недвижимостью, проверка недвижимости перед покупкой, проверка квартиры, проверка квартиры при покупке, что нужно знать при покупке квартиры, проверка квартиры перед покупкой, проверить квартиру перед покупкой, проверка недвижимости, проверка чистоты квартиры, юридическая проверка квартиры, что нужно провертить при покупке квартиры, Проверка документов при покупке квартиры, что проверять при покупке квартиры, какие документы проверять при покупке квартиры, проверить недвижимость, проверить квартиру при покупке, юридическое сопровождение сделок с недвижимостью, сколько стоит юридическое сопровождение сделки с недвижимостью, супровід угод з нерухомістю, перевірка квартири, документи при купівлі квартири, супровід угод з нерухомістю, что проверить при покупке квартиры на вторичном рынке, какие документы нужны при покупке квартиры на вторичном рынке, какие документы нужны для покупки квартиры на вторичном рынке, перечень документов при покупке квартиры на вторичном рынке, как правильно купить квартиру, что нужно знать при покупке квартиры, покупка вторичного жилья документы, риски при покупке квартиры

Андрій Гевко

партнер юридичної фірми Bargen

Спеціалізується на супроводі угод та судових спорів щодо нерухомості

Загальна сума супроводжуваних угод - більше 100 млн. грн.

Юридична фірма Bargen

Юридична фірма Bargen

Кловський узвіз, 4, оф.18, м.Київ

моб. (097) 786 53 06

info@bargen.com.ua

© Bargen Law Firm 2018

Замовити дзвінок
Top