Перейти до вмісту

Чим потішила юридична спільнота у 2018 році ?

Часом читаєш судове рішення і прозріваєш: то «єврейські конвенції», то розрахунки в «міньйонах». Про деякі курйози юридичного світу ми постимо на своїх сторінках у ФБ. У минулому 2017 році ми вирішили написати окрему статтю про те, що нам трапилось під час роботи. А згодом вирішили започаткувати традицію – складати ТОП власних знахідок, які трапились команді Bargen’a. Минув рік – і ми готові знову трохи потішити читачів 😉

Норм посвяткували

Раніше 23 лютого святкували відчайдушно. Яскравий приклад трапився нам у справі про оспорювання батьківства. Через 2-денний запійний марафон чоловік схоже забув про народження дитини 🙂

“Представники позивача вказували на неможливість мати дітей через нестандартну сексуальну орієнтацію. У день реєстрації дитини (25.02.2010) відповідач знаходився в свого друга та сусіда, з якими протягом декількох днів перебував у запої через святкування “Дня захисника Вітчизни”. Про народження дитини рідним та знайомим не повідомляв”

Прув: http://reyestr.court.gov.ua/Review/33618084

 

Втратити речдоки за 60 секунд. 

Цікава історія: прокуратура “втратила” речові докази у сумі 25 000$, а начальник СБУ просить суд їх повернути для  ̶п̶р̶о̶в̶е̶д̶е̶н̶н̶я̶ ̶в̶і̶д̶п̶у̶с̶т̶к̶и̶  проведення ОРД 🙂 O tempora, o mores!

 

Прув: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74628128

 

До уваги усіх ДНРжвиконавців!

Ліга.Закон знає, що насправді цікавить юристів. Питання про оскарження дій ДНРжвиконавців вже давно потребувало роз’яснень.  

 

Питання життя і смерті для власників бізнесу

Отримали на корпоративну пошту кумедний спам. Захід для власників бізнесу про те, що робити після власної смерті 🙂 Не знаємо, чому там вчать, але цільова аудиторія вибрана точно професійно.

 

Мораторій на перевірки

Перша стаття у 2018 році, яка за рік отримала 10 000 переглядів і не в останню чергу через зображення для допису. Ось так ретельно проводять перевірки ті контролюючі органи, які не потрапили під дію мораторію. усіх без виключень підприємств та фізичних-осіб підприємців!

Посилання: https://bargen.com.ua/2018/01/04/moratorij-na-perevirky-2018

 

Заблокований інспектор Держпраці

Скасувати штраф Держпраці – простіше простого. Треба тільки не допустити інспектора Держпраці до перевірки. Для цього потрібна всього одна шафа та одні двері J  

Так вчинили працівники ФОП – інспектор не зміг потрапити до приміщення через те що доступ було заблоковано шафами. Проте інспектор не зміг довести, що шафи належать ФОПу і що саме працівники ФОПа поставили їх перед дверми. Тому суд скасував постанову Держпраці про накладення штрафу:)

Прув: http://reyestr.court.gov.ua/Review/77273096

У 2019 році адвокатська монополія посилюється – тому футболка знову стає актуальною. Присвячується адвокатської монополії у першій інстанції.

 

Слідкуйте за нами у Facebook

 

З Новорічними святами!

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону