Перейти до вмісту

Чим потішила юридична спільнота у 2019 році ?

Закінчується черговий рік – і для нас це нагода знову трохи потішити читачів 😉  Про деякі курйози юридичного світу ми постимо на своїх сторінках та у нашій групі ФБ. А сьогодні вирішили зібрати усі в одній статті. Отже, продовжуємо нашу щорічну традицію – складати ТОП знахідок, які трапились команді Bargen’a у 2019 році.

Фантастична історія

Ох люди і сваряться часом! Але звичайних слів іноді не вистачає, тому особливо винахідливі згадують у перепалках французьких письменників 🙂  а потім адвокати в судах доводять, хто і що насправді мав наувазі

Прув: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/82490423 

Корупція в антикорупційних органах

Яка ж тут мораль, коли «керівника відділу поліції моралі» ловлять на хабарі? І що це за «комітет з корупції КМДА»? Чергові моралісти та антикорупціонери стали героями заголовків «Української правди». Головне підібрати вдалу фоточку для новини)

 

Стати ФОПом за 2 години 36 хвилин

Що змусить стати підприємцем за 2 години? Перевірка Держпраці! Після візиту інспектора Дежрпраці до Канівського міського ринку особа, що здійснювала торгівлю з лотків і лише готувалась стати підприємцем, миттєво оформила себе ФОПом у рекордні 2 години 36 хвилин!  

 

Прув: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/83356040

Сайти знайомств до добра не доводять

Спочатку ви знаходите кохання на сайті знайомств та починаєте жити разом. Потім він «обчистить» вашу квартиру та забере телефон. Далі – 1,5 місяці буде погрожувати, закидає квартиру яйцями, привітає з днем народження, подарує телефон та попросить вибачення. А потім візьме її телефон та переведе з її карти Монобанку 10000 грн 🙂 Будьте обачні !

 

 

Посилання: http://reyestr.court.gov.ua/Review/85356534

Російське телебачення психічних розладів

В одному рішенні суду ми знайшли справжню причину відключення російського телебачення на території України.

 

Посилання: http://reyestr.court.gov.ua/Review/81513336 

Символізм у правосудді

Що таке символізм? Це коли суд Дзержинський районний суд виносить вирок за використання комуністичної символіки. Ще й біля торгового центру. Вдягнув футболку – отримай рік обмеження волі – таке вже рішення суду.

Посилання: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/85088106

 

Гарного настрою і веселих справ у 2020 році !

 

Слідкуйте за нами у Facebook

 

З Новорічними святами!

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону