Перейти до вмісту

​​​​Як стягнути заборгованість з контрагента?

Поширеною є ситуація, коли контрагент не розраховується за товар чи послуги або ж навпаки не робить поставки, не зважаючи на передоплату.

Що ж тоді робити?

Для початку треба зрозуміти чи є всі документи, які підтверджують наявність заборгованості. Якщо ви робили поставку, то це договір поставки, видаткові накладні, акти-прийому передачі, товарно транспортні накладні.

Після цього рекомендуємо перевірити у відкритих реєстрах чи здійснює ваш контрагент діяльність, та чи є інші судові спори за його участю. Це вплине на те, чи зможете ви у майбутньому виконати судове рішення.

Далі потрібно подавати позовну заяву до господарського суду. З цим питанням звичайно краще йти до юристів, які зможуть професійно підготувати усі документи.

Коли ви отримаєте судове рішення, то його потрібно буде подати державному чи приватному виконавцю, який примусово стягне заборгованість з вашого контрагента.

Якщо Ви хочете підготуватися до перевірки, або Вам потрібно оскаржити штраф контролюючого органу - залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону