Перейти до вмісту

Як закріпити наміри сторін укласти договір?

Ви знайшли ідеальний автомобіль, який хотіли б купити. Вже про все домовилися з продавцем, зторгувалися за хорошу ціну. Проте він просить ще почекати декілька днів для того, щоб купити собі інше авто на зміну. Ви ніби і не проти, але боїтеся, щоб він не передумав продавати, або не змінив ціну. Звичайно, що продавець ще і просить завдаток для того, щоб зняти оголошення про продаж.

Саме для таких випадків і існує попередній договір.

Це договір, у якому сторони домовляються про те, що вони укладуть протягом конкретного строку основний договір на наперед визначених умовах.

На прикладі автомобіля сторони у попередньому договорі можуть домовитися, що через 20 днів після підписання попереднього договору, вони укладуть договір купівлі-продажу автомобіля. При цьому вони можуть закріпити і вартість продажу автомобіля і його комплектацію чи будь-які інші умови продажу.

Також у такому договорі можна визначити і наслідки того, що продавець чи покупець передумають укладати основний договір. Це може бути обов’язок сплатити іншій стороні певну суму в якості грошової компенсації за спричинені незручності.

Якщо Ви хочете підготуватися до перевірки, або Вам потрібно оскаржити штраф контролюючого органу - залиште свій номер і ми Вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону