Перейти до вмісту

Блог

Як перевезти бізнес на безпечну територію?

Як перевезти бізнес на  безпечну територію? На сьогодні підприємствам з переїздом допомагає держава. У Мінекономрозвитку  пропонують заповняти форму https://cutt.ly/wSaGR6M, надалі з підприємцями зв’язуються  та пропонують… Читати далі »Як перевезти бізнес на безпечну територію?

Залучення іншого підрядника для усунення недоліків у роботах попереднього і компенсація збитків: чи все так просто?

Основні положення взаємовідносин за договорами підряду врегульовано нормами Глави 61 Цивільного кодексу України (ЦК України). За загальним правилом, робота виконана підрядником, має відповідати умовам договору, встановленим… Читати далі »Залучення іншого підрядника для усунення недоліків у роботах попереднього і компенсація збитків: чи все так просто?

Ризики роботи бізнесу з державою у закупівлях. Як уникнути кримінальної відповідальності?

Співпраця бізнесу з державою, особливо у сфері поставок товарів та послуг, виконання ремонтних робіт, є важливим і прибутковим напрямком для багатьох підприємств. Проте, взаємодія з… Читати далі »Ризики роботи бізнесу з державою у закупівлях. Як уникнути кримінальної відповідальності?

Перезавантаження БЕБ: що змінюється для українського бізнесу?

Бюро економічної безпеки (БЕБ), створене у 2021 році, мало стати потужним інструментом у боротьбі з економічною злочинністю. Проте, протягом двох років роботи, воно не виправдало… Читати далі »Перезавантаження БЕБ: що змінюється для українського бізнесу?

Перевірки Держпродспоживслужби: актуальна судова практика

Раніше ми вже розглядали питання перевірок Держпродспоживслужби в період воєнного стану у статті Перевірки контролюючих органів у 2024 році. У цій статті ми детальніше розглянемо актуальну судову практику.… Читати далі »Перевірки Держпродспоживслужби: актуальна судова практика

Договір оренди: як діяти підприємству- орендарю у випадку смерті орендодавця?

В умовах сьогодення, все частіше постає питання подальшої долі укладеного договору оренди у разі смерті власника майна – орендодавця. Проблемними виявляються питання, зокрема, чи є… Читати далі »Договір оренди: як діяти підприємству- орендарю у випадку смерті орендодавця?

Обов’язки бізнесу під час мобілізації працівників

Зовсім нещодавно ми розповідали про особливості оновленого закону щодо проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. На його основі вже 16.05.2024 Кабінет Міністрів України своєю… Читати далі »Обов’язки бізнесу під час мобілізації працівників

Мобілізація засуджених. Як долучитися до ЗСУ? Огляд закону

08.05.2024 у другому читанні Верховна Рада ухвалила законопроєкт №11079-1. Із нововведень – запровадження інституту умовно-дострокового звільнення осіб від відбування покарання для безпосередньої їх участі у… Читати далі »Мобілізація засуджених. Як долучитися до ЗСУ? Огляд закону

Новий Закон про мобілізацію: що очікувати бізнесу?

16.04.2024 Президент України підписав Закон України від 11.04.2024 №3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та… Читати далі »Новий Закон про мобілізацію: що очікувати бізнесу?

Як правильно обрати КВЕДи для свого бізнесу?

Перед тим, як розпочати реєструвати ФОП або юридичну особу, необхідно визначитись із видами діяльності, якими ви плануєте займатися. Кожному із таких видів відповідає певний КВЕД… Читати далі »Як правильно обрати КВЕДи для свого бізнесу?

Перевірки контролюючих органів у 2024 році

Після запровадження воєнного стану постановою Кабінету Міністрів України № 303 від 13.03.2022 було введено мораторій на проведення планових та позапланових перевірок контролюючих органів на період… Читати далі »Перевірки контролюючих органів у 2024 році

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону