Юристи з нерухомості

+38 (097) 786 53 06

Кловський узвіз, 4, оф. 18, м. Київ

Чи можна дізнатися власника земельної ділянки?

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Коли купуєш нерухомість, то обов’язково потрібно перевірити земельну ділянку. Бувають випадки, коли про земельну ділянку майже немає інформації, а тільки відомо її місцезнаходження. Як у такому випадку дізнатися власника земельної ділянки, якщо немає кадастрового номеру та адреси?

Насправді це досить просто. Слід почати з того, що інформацію про земельні ділянки можна знайти на публічній кадастровій карті. Проте ділянку на цій карті швидко можна знайти лише за кадастровим номером.  Якщо ж ви не знаєте кадастрового номеру то доведеться шукати розміщення ділянки вручну. Віднедавна публічна кадастрова карта інтегрована з картами «Google». А тому, якщо вам відоме розміщення ділянки на місцевості то знайти земельну ділянку можна змінюючи масштаб на карті. В налаштуваннях карти з правої сторони потрібно натиснути “шари” та увімкнути “Google map”,  а також “кадастровий поділ”.

 

 Після того як ви знайшли необхідну ділянку на карті, необхідно натиснути не неї. На вікні яке з’явиться ви зможете дізнатися кадастровий номер земельної ділянки, її площу а також форму власності (комунальна, або приватна). Щоб отримати інформацію про власника, або користувача на випадаючому вікні потрібно натиснути «Інформація про право власності та речові права».

 

 

Після цього необхідно пройти ідентифікацію.  Це можна зробити за допомогою електронного цифрового підпису або BankID (наприклад, через картку Приватбанку). Після ідентифікації ви отримаєте інформацію про власника земельної ділянки, або користувача (орендаря). Щоб отримати більш детальну інформацію по земельній ділянці (наприклад наявність арештів) можна здійснити пошук ділянки за кадастровим номером в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Про те як шукати інформацію в цьому реєстрі можна почитати тут.

Якщо ж у вас виникли проблеми з пошуком земельної ділянки ви завжди можете написати нам і наші юристи безкоштовно допоможуть розібратися з тим як знайти власника земельної ділянки. Ви також можете замовити професійну  перевірку земельної ділянки перед купівлею,  щоб купити її безпечно та без ризиків.

 

Андрій Гевко, адвокат, партнер юридичної фірми Bargen

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Кількість оцінок: 2 середня: 5,00 з 5)
Loading...

як дізнатися власника земельної ділянки, як дізнатися власника землі, як отримати інформацію про земельну ділянку, де подивитися власника земельної ділянки, как узнать собственника земельного участка, как узнать собственника земли,  как получить информацию о земельном участке, где посмотреть собственника земли, адвокат по земельным вопросам, земельный адвокат,

Андрій Гевко

партнер юридичної фірми Bargen

Спеціалізується на супроводі угод та судових спорів щодо нерухомості

Загальна сума супроводжуваних угод - більше 100 млн. грн.

Юридична фірма Bargen

Кловський узвіз, 4, оф.18, м.Київ

моб. (097) 786 53 06

info@bargen.com.ua

Ми у Facebook

© Bargen Law Firm 2017

Замовити дзвінок
Top