Підготовка договорів

Довірся професіоналам

ЧОМУ МИ?

Ми маємо великий досвід розробки контрактів та супроводу договірної роботи🔹Наші юристи чудово розуміють, як працює бізнес наших клієнтів, а тому ми готуємо договори, які максимально враховують усі бізнес процеси та можливі ризики

НАШІ ПОсЛУГИ

НАШІ ПРОЕКТИ

Юридичний супровід міжнародної логістичної компанії
Опис проекту
Опис проекту

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Діана Паньків
Діана ПаньківСОО English Monsters
Читати далі
English Monsters – це школа англійської мови, яка навчає учнів за своєю власною методикою. Школа активно зростає, освоює нові формати та розширює коло своїх клієнтів. Bargen постійно допомагає English Monsters не відволікатися від основної їхнього покликання – якісного навчання їхніх учнів. Юристи допомогли структурувати бізнес English Monsters, розробили стандартні форми договорів для всіх видів навчання, і зараз продовжують узгоджувати зміни в договорах з корпоративними клієнтами та консультувати працівників школи з усіх юридичних питань, які виникають у щоденній роботі. А ще English Monsters дуже ефективно навчає юристів Bargen англійської.
Олексій Труштін
Олексій ТруштінСЕО Амкор СК Україна
Читати далі
Ми дуже цінуємо співпрацю з компанією Bargen протягом останніх років і усвідомлюємо, що вклад Bargen в наш успіх - це результат плідної спільної роботи. Відкритість, професійний підхід до вирішення різного роду питань юридичного характеру, орієнтація на компанію Амкор як на клієнта, прагнення зрозуміти і задовольнити наші потреби і є тим ключовим фактором успіху, який сприяє росту наших компаній. Виражаємо Bargen вдячність за співпрацю і бажаємо процвітання та успіхів!
Дмитро Ткаченко
Дмитро ТкаченкоСЕО Санні Фуд
Читати далі
Коли працюєш з найкращими, ти завжди відчуваєш впевненість. Впевненість в справі, людині та результаті. Бути впевненим в юридичній підтримці - це відчувати захищеність та підтримку щодня. Ми вдячні компанії Bargen за високий професіоналізм, швидкість та беззаперечну кваліфікацію. Відкритість, порядність, професійність - ті риси, які ми цінуємо в співпраці з Bargen. Дякуємо за співпрацю та бажаємо натхнення!
Попередній
Далі

ПУБЛІКАЦІЇ

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште номер телефону і наші спеціалісти проконсультують вас

Адреса: вул. Шота Руставелі, 4, оф.5, м.Київ, 01001

info@bargen.com.ua

Юридична фірма Bargen

вул. Шота Руставелі, 4, оф.5, м.Київ, 01001

моб. (097) 786 53 06

info@bargen.com.ua

Замовити дзвінок
Топ

А ти підписався на Бізнес Lawyer?

Канал з юридичними порадами та новинами для успішного розвитку твого бізнесу

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

ОСТАВЬТЕ НОМЕР ТЕЛЕФОНА

Залиште номер телефону